KONST / Litografier / Litografi 9884202
nr 988 4202
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), signerad, motivet: 41x28
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:04:39
19/10 19:59:39
19 okt
Peter Dahl (f. 1934)